Hirdetések 2020. Március 8. – Nagyböjt 2. vasárnapja

· Folytatódnak a hittanórák és a bérmálási felkészítők. Kérjük a szülőket, küldjék gyermekeiket!
· Holnap. márc. 9-én 10 órától papi rekollekciós szentmise lesz a Szent Miklós templomban.
· Kedden az esti szentmise keretében elkezdődik a Szent József kilenced.
· Az Arbor szövetség és a Szent István plébánia a „Jó ha tudunk róla” - előadás sorozat keretében szeretettel hív mindenkit Horváth Gábor – rádiós műsorvezető-szerkesztő – „Kommunikáció és befolyásolás a médián keresztül” című interaktív előadására. Helyszín: a Szent István plébánia nagyterme. Időpont: március 11., este 7 óra.
· Elsőáldozó gyermekek szüleinek találkozója lesz csütörtökön, márc. 12-én 19 órától a plébánia nagytermében.
· Folytatódik a Belső Iránytű is. Pénteken, márc. 13-án előadást tart Ft. Csató Béla: Aki fejlődik, az változik címmel. Szeretettel várunk mindenkit!
· Nagyböjt minden péntekén du. 17.15 órától keresztúti ájtatosságot tartunk.
· Jövő szombaton 10 órától szeretettel várjuk a ministránsokat a felkészítőre.
· Jövő vasárnap az 1848-as forradalom évfordulójára szervezett emlékünnepség programja:
   Március 12., csütörtök
       19:00 A Csíkszentsimoni Ifjúsági Fúvószenekar koncertje, művelődési házban
   Március 14., szombat
       18:00 Orgoványi Anikó festőművész kiállítása a Pro Art Galériában
   Március 15., vasárnap
       11:45 Megemlékezés és koszorúzás a Petőfi-szobornál majd katonaeledel-kóstoló, Népművészeti Alkotóház udvarán.