Hirdetések 2020. január 19. – Évközi 2. vasárnap

· Városunkban az ökumenikus imahét január 20 - 26 között lesz megtartva. Az imahét programja:
     - Hétfő: - Szent István templom
     - Kedd: - Örmény katolikus templom
     - Szerda: - Református templom
     - Csütörtök: - Unitárius imaház
     - Péntek: - Baptista imaház
     - Szombat: - Munkás Szent József templom
     - Vasárnap:- Szent Miklós templom
A szertartások este 18 órától kezdődnek.
· Január 20-án szentségimádás lesz az esti szentmise után.
· Jegyes kurzus kezdődik házasságra készülő fiataloknak február 8-án, szombaton este 7 órától A Szt. Miklós plébánián.
· Templomunkban a bérmálás május 1-én du. 5 órától lesz. A bérmálási felkészítők febr. 6-án, szerdán folytatódnak. A bérmálkozók bérmaszülőt választanak. Bérmaszülő lehet, aki katolikus, 16 életévét betöltötte, elsőáldozott és megbérmálkozott. Ha házas, legyen érvényes katolikus házassága és ne sújtsa semmilyen egyházi büntetés. Éljen a hitéhez és a vállalandó tisztségéhez méltó életet. A bérmaszülő kötelessége, hogy a megbérmáltat a keresztény életben szóval és példával segítse. A bérmaszülői tisztséget a keresztszülő is vállalhatja, ha erre alkalmas.
· Utazást szervezünk gyulafehérvárra a püspökszentelésre febr. 22-én. Az utazás ára 50 lej. Iratkozni lehet bármelyik katolikus plébánián.
· Kézműves foglalkozás lesz gyermekeknek és kézimunkázni szerető felnőtteknek jövő szombaton 11 órától a plébánia hittantermében. Szeretettel várunk mindenkit!
· Köszönetet mondunk a házszentelések alkalmával kapott adományokért. Isten fizesse!