Hirdetések 2019. október 6. – Évközi 27. vasárnap

· Várjuk a gyermekeket a plébániai hittanórákra a kifüggesztett beosztások szerint.
· Október hónapban Rózsafüzér ájtatosságot tartunk minden szentmise előtt egy fél órával.
· Holnap, okt. 7-én 10 órától rekollekciós szentmise lesz a Szent Miklós templomban.
· Az Arbor szövetség és a Szent István plébánia a „Védd amíg van” - előadás sorozat keretén belül szeretettel hív mindenkit Dr. Koszti János – fül-orr-gégész szakorvos – „Jó ha tudjuk!” című előadására. Helyszín: A Szent István plébánia nagyterme. Időpont: 2019. október 10. (csütörtök), este 7 óra.
· Elsőáldozó gyermekek szüleinek találkozója lesz pénteken, okt. 11-én 19 órától a plébánia nagytermében.
· Idén és megszervezik az Egymillió csillag a szegényekért című szolidaritási akciót. A rendezvény keretében gyertyával világítanak meg egy - egy közteret, a helyszínen begyűlt adományokat pedig felajánlják hátrányos helyzetű családok javára. Felkérünk mindenkit, hogy csatlakozzon az akcióhoz okt. 11-én, pénteken 18 órától Gyergyószentmiklóson, a Művelődési Központ előtt.
· Ministránsfoglalkozás lesz szombaton de. 10 órától. Szeretettel várjuk a gyermekeket.
· Kézműves foglalkozás lesz gyermekeknek és kézimunkázni szerető felnőtteknek jövő szombaton 11 órától a plébánia hittantermében. Szeretettel várunk mindenkit!
· Családos lelkinap lesz a Szt. Miklós plébánián okt. 19-én, Férfiak lelkinapja pedig okt. 26-án. Részletek olvashatók a hirdetőtáblán.
· Kapható dr. Papp Lajos Szívünk titkai című könyve. Ára 75 lej. Kapható a plébánián.