Hirdetések 2019. június 2. – Húsvét 7. vasárnapja

· Folytatódik a Szent Antal kilenced.
· Jövő héten elsőpéntek, meglátogatjuk a betegeket.
· Felkészítőt tartunk szülők és keresztszülők részére jún. 7-én 18.30 órától.
· Csütörtökön este 19 órára érkeznek a kiskunmajsai zarándokok. Kérjük a szállásadókat, jöjjenek a templomhoz.
· Csütörtökön este érkezik Gyergyószentmiklósra a csíksomlyói búcsúra tartó Boldogasszony Zarándokvonat. A szervezők szeretettel hívnak és várnak mindenkit a vasútállomásra.
· Pünkösd napján itt a templomban nem lesz 9 órás szentmise, reggel 8 órakor a főtéren lesz szentmise a zarándokvonat utasaival.
· Plébániánk autóbuszt indít a csíksomlyói búcsúra. Az utazás ára 25 lej. Iratkozni lehet a plébánia irodában. Az autóbusz reggel 7.30 órakor indul a plébánia elől.
· Templomunkban június 16-án tartjuk a 25 és 50 éves házassági évfordulók megünneplését. Kérjük a jubilálókat és hozzátartozóikat jelentsék a plébánián az ünneplő párokat.
· Kérjük azokat, akik jelentkeztek a papokért és szerzetesekért szervezett imaláncba, hogy jöjjenek a plébániára átvenni a borítékokat, amelyben megkapják a tudnivalókat az imaláncról.
· Kapható a Várjuk a Szentatyát című CD, Böjte Csaba ferences testvér elmélkedéseivel. Ára 5 lej.
· Kapható a plébánián a Csíksomlyó, mint szakrális tér címú könyv. Ára: 45 lej.