Hirdetések 2019. január 27. – Évközi 3. vasárnap

· Pénteken elsőpéntek, meglátogatjuk a betegeket!
· Szombaton, febr. 2-án Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepe, szentmisék lesznek de. 11 és este 18 órától. Kérjük a híveket, hozzanak magukkal gyertyát! A szentmisék végén a híveket balázsáldásban részesítjük!
· Jegyes kurzus indul házasságkötésre készülő fiatalok számára február 9-én, szombaton este 19.00 – órától a Szent Miklós plébánián. Kérjük, jelentkezzenek a házasságkötésre készülő fiatalok.
· Idén is megszervezik az idősek és betegek zarándoklatát Csíksomlyóra, február 11- én hétfőn. A szentmise de. 10.30 órától lesz. Iratkozni a Szent Miklós Plébánián lehet. Az utazás ára 20 lej. Az autóbusz 8.30 órakor indul a Szent Miklós Plébánia elől.
· Február 11 – 17 között lesz megszervezve a Házasság Hete. Ennek keretében egész héten programok lesznek házaspárok részére. Bíztatjuk híveinket, vegyenek részt a programokon.
· Kézműves foglalkozás lesz gyermekeknek és kézimunkázni szerető felnőtteknek jövő szombaton 11 órától a plébánia hittantermében. Szeretettel várunk mindenkit!