Hirdetések – január 26

• Február 1-én, szombaton este 19 órától indul a jegyes kurzus a Szent Miklós plébánián.
• Jövő vasárnap Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepe. Főünnep. A gyertyaszentelés szertartását minden szentmisén megtartjuk. Mivel a hónap első vasárnapja a 11 órás szentmise után szentségimádást tartunk.
• A jövő héten a hittanórák és a bérmálási felkészítő a beosztás szerint lesznek megtartva.
• Zoltán plébános úr az elsőpéntekes betegeit január 31-én, pénteken fogja meglátogatni.
• Idősek és betegek zarándoklata lesz Csíksomlyón február 11-én, kedden. A szentmise de. 10.30 órakor kezdődik. Erre az alkalomra zarándoklatot szervez közösen a két plébánia. Az autóbuszra iratkozni lehet a Szent Miklós plébánia irodájában.
• A Kolping család szervezésében Magyar Korona Lovagrend előadást tart a Magyar Koronáról jan. 29-én, szerdán este 18 órától a plébánia nagytermében. A belépés ingyenes, mindenkit szeretettel várunk.

Összesen: 220 lej
- 5 név nélkül adományozó – 170 lej