Hirdetések – november 24

• A felnőtt bérmálkozókat várják találkozóra a Szent Miklós plébánián, nov. 27 – én és 28- án, szerdán és csütörtökön este 1900-órára.
• Szeretettel várjuk az érdeklődőket bibliaórára pénteken, nov. 29-én 19 órára a plébániára.
• Nov. 30-án, szombaton, az esti szentmise előtt adventi gyertyagyújtás lesz itt a templomban, azaz ünnepélyesen meggyújtjuk az első adventi gyertyát.
• Az idén is mindkét Plébánia megszervezi a már hagyományossá vált adventi vásárt. Célja: Segítséget nyújtani azoknak, akik rászorulnak. Kérjük azokat, akik részt szeretnének venni, jelentkezzenek a plébánia irodáján személyesen vagy telefonon, hogy asztal tudjunk biztosítani. Külön kérésünk, hogy csak kézműves munkákat ajánljanak eladásra. A vásáron résztvevők bevételének bizonyos százalékát szívesen fogadjuk a kitűzött cél elérése érdekében. Köszönjük!
• Az Adventi vásár Gyergyószentmiklóson, dec. 1 - én, jövő vasárnaptól kezdődik. A város központjában, az esti szentmise után 1915 – órától sor kerül az adventi koszorú első gyertyájának meggyújtására, majd ezt követően megnyitják a városi adventi vásárt, amely az adventi időszakban végig működni fog a város központjában. Minden érdeklődőt szeretettel várnak.
• Még megvásárolhatók a sekrestyében a Mária Imák és Halotti zsolozsma című könyvek.

A harangláb építésére összesen: 650 lej
- 1 név nélkül adományozó – 100 lej