Hirdetések – október 27

• Ma déli 12 órától Alfaluban búcsús szentmise lesz.
• Holnap, hétfőn, az esti szentmise alatt énekel a Budapesti Szent Angela katolikus gimnázium diákkórusa. Mise után előadják A kis herceg-et Dr. Semlyéni Manus Gabriella vezetésével.
• Szintén holnap este 18.30 órára a „Szent Miklós" plébánián elsőáldozó gyermekek szüleit várják találkozóra.
• Mindenszentek ünnepén, nov. 1-én, pénteken szentmisét végzünk itt a templomban de. 11 órától és du. 16.00 órától a temetőben. A síremlékek megszentelését, illetve az elhunytakért való imát a síroknál du. 14.00 órától elkezdjük, a szentmise után folytatjuk. Kérjük, jelentsék a plébánián a megszentelendő sírokat. Ezen a napon nincs irodai szolgálat!
• Mivel az elsőpéntek Mindenszentek ünnepére esik a betegeket nem pénteken, hanem szombaton, Halottak napján fogjuk meglátogatni. Ugyanezen ok miatt a keresztelési felkészítőt okt. 31-én, csütörtökön este 18.30 órától tartjuk a plébánián.
• Halottak napján, nov. 2-án, szombaton, szentmisék lesznek de. 10.30 órától a temetőben és 18.00 órától itt a templomban. A 18 órás szentmise koncelebrálva lesz, az egyik szándék az egyházközség halottaiért lesz felajánlva.
• Felhívjuk a híveink figyelmét, hogy a temetőben kitett perselyekben gyűjtött pénz kizárólag a Szent Miklós plébánia javára megy. Ezért aki a Szent István plébániát akarja támogatni, kérjük, adományát az ajtónál elhelyezett perselybe tegye. Köszönjük!
• A felnőtt bérmálkozókat az egész város területéről várják találkozóra, okt. 30 és 31-én, szerdán és csütörtökön este 19.00 órára a Szent Miklós plébániára.
• Jegyes kurzus indul a Szent Miklós plébánián okt. 30-án este 19 órától, ahová minden házasulandót szeretettel várnak. A következő jegyes kurzus február elején fog indulni.
• A következő évre szóló pasztorális füzetek kaphatók a sekrestyében és a plébánián. Ára 5 lej.
• A Caritas Ki -ÚT program lelkigyakorlatot szervez szenvedélybetegeknek és hozzátartozóknak Csíksomlyón nov. 7 - 10 között. Jelentkezni okt. 31-ig lehet. Részvételi díj: 90 lej/fő. Részletek a hirdetőtáblán!

A Szent István plébánia javára, valamint a harangláb építésére összesen: 280 lej
- 3 név nélkül adományozó – 180 lej
- Elhunyt Kósa Árpád hozzátartozói – 100 lej