Hirdetések – április 14

• Kedden, április 16-án elkezdődik a Szent Antal kilenced.
• Szerdán, április 17-én du. 1830 órától felkészítőt tartunk az elsőáldozó gyermekek szülei számára.
• Jegyes kurzus indul a Szent Miklós plébánián mindkét plébánia hívei számára április 20-án, szombaton este 19 órától.
• A gyulafehérvári Gróf Majláth Gusztáv Károly Római Katolikus Teológiai Líceum (Kisszeminárium) felvételt hirdet a 2013/2014-es iskolai évben induló IX. osztályának 28 helyére azon fiúknak, akik sikerrel elvégzik/elvégezték a VIII. osztályt, magaviseletük 10-es, és 2013. szeptember 15-ig nem töltik be a 18. életévüket. Bővebb felvilágosítást a felvételivel kapcsolatban a Plébánia irodáján kaphatnak.
• Május 15, az utolsó határidő, amikor még rendelkezhetnek jövedelmi adójuk 2%-áról. Azok, akik még nem éltek a lehetőséggel, kérjük, ajánlják fel egyházközségünk részére. A kitöltendő nyomtatványokat átvehetik a templom kijáratánál.

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

• FERNANDES IVON, szül. az indiai MARGAO-ban, a néhai Custodio Fernandes és Bertha Cardozo róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett SZILÁGYI EMÍLIÁVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a néhai Szilágyi Imre és Kiss Judit róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük először.

A Szent István plébánia javára, valamint a harangláb építésére
Összesen: 500 lej