Hirdetések – március 17

• Nagyböjti lelkinap lesz a Szent Miklós plébánián:
- márc. 22-én, pénteken, du. 1500 órától a vállalkozóknak
- márc. 23-án, a szombaton de. 9 órától az egyháztanácsosok számára.
• Jövő vasárnap, Virágvasárnapján templomunkban a barkaszentelés 11 órakor fog kezdődni és folytatódik az ünnepi szentmisével.
• Megkérjük az imacsoportok vezetőit, hogy a nagyszombati szentségimádás sorrendjét jelöljék be a sekrestyében található űrlapon.
• Jövő szerdán, márc. 27-én ellátjuk a húsvéti szentgyónást igénylő betegeket, kérjük jelentsék a plébánián vagy a papoknál. Az áprilisi elsőpéntekes betegeket is ezen a napon látjuk el, hogy tudjanak felkészülni a húsvétra.
• Csütörtökön, márc. 21-én nagytakarítás lesz a templomban. Minden segítséget szívesen fogadunk.

• Húsvét közeledtével a kedves hívektől adományokat fogadunk el a Szentsír díszítésére.
• Népemért vállalom címmel rock oratóriumot mutat be a marosvásárhelyi Mustármag együttes Márton Áron életéről ma este 19 órától a Kultúrház nagytermében. A belépés díjtalan, önkéntes adományokat elfogadnak. Részletek a hirdetőtáblán!
• Nagyböjti lelki programot hirdetnek a Segítő Nővérek a csíkszentdomokosi Szent Margit házban márc. 22, péntek estétől 24, vasárnap délig. Részletek a hirdetőtáblán!

A Szent István plébánia javára, valamint a harangláb építésére
Összesen: 600 lej