Hirdetések – február 24

• Jövő héten elsőpéntek, meglátogatjuk a betegeket és a szokásos szentségimádásokat megtartjuk. Czikópap a betegeit csütörtökön, febr. 28-án látja el.
• Felkészítőt tartunk szülők és keresztszülők részére márc. 1-én, pénteken este 18,30 órától a plébánián.
• Nagyböjt minden péntekén du. 17,15 órától keresztúti ájtatosságot tartunk.
• „MUSTÁRMAG" címmel előadás tartanak március 3-án 1800órától az unitárius imaházban, amelynek keretében lesz megtekinthető Kémenes Lóránt Zoltán fényképkiállítása. Részletek a hirdetőtáblán.
• Feleségek és édesanyák lelki napja lesz a gelencei kultúrotthonban 2013. március 9-én. Részletek a hirdetőtáblán!
• Természetes fogamzásszabályozási módszer elsajátítására van lehetőség március. 9-én Csíkszeredában. Jelentkezési határidő március. 2. Részletek a hirdetőtáblán.

• A kedves hívek figyelmébe ajánljuk, hogy mindazon személyek, akik rendelkeznek jövedelmi adójuk 2 % -ával felajánlhatják az egyháznak is. A kitöltendő nyomtatványokat átvehetik a templom kijáratánál, amelyet kitöltve a plébánia irodájában kell leadni.
• Megvásárolható a Márton Áron emlékezete című füzet. Ára 2 lej. Ugyancsak kapható Dani Gergely esperes plébános életéről szóló könyv. Ára 10 lej.

A Szent István templom és plébánia javára
Összesen: 340 lej