Hirdetések – május 18

• Kedden folytatódik a Szent Antal kilenced.
• Papi rekollekciós szentmise lesz kedden, május 20-án de. 10 órától a Szent Miklós templomban.
• Kedden, május 20-án éjfélig tartó szentségimádás lesz a templomban. A szentségimádás éjfélkor szentmisével zárul.
• A remetei Szent Rita kápolna szentelési ünnepsége május 22-én 16 órától lesz, ahová szeretettel várják a híveket!
• Folytatódik a Belső iránytű előadássorozat pénteken, május 23-án 19 órától Ha nem használ, nem is árt címmel, amelynek keretében levetítésre kerül Pakot Mónika és Szabó Károly dokumentumfilmje a hagyományos gyógymódokról, majd beszélgetés lesz Pakot Mónikával. Mindenkit szeretettel várunk.
• A Főegyházmegyei Ifjúsági lelkészség Ifjúsági találkozót szervez szombaton, május 24-én de. 10 órától a Salamon Ernő Gimnázium dísztermében. Minden fiatalt szeretettel várnak.
• A jövő héten a hittanórák és a bérmálási felkészítő a szokott időben meg lesznek tartva.
• Május 26 és június 1 között templomunkból közvetíti a szentmiséket a Mária Rádió, ezért a szentmisék sorrendje a megszokottól eltérő lesz.
• Június 1-én tartjuk templomunk búcsúünnepét. Az ünnepi szentmise 12 órakor kezdődik.
• A Fogarassy Mihály Műszaki Líceum felvételit hirdet IX.-es róm. kat. teológiai osztályba. A jelentkezőket várják az iskola titkárságán.

• A gyulafehérvári Róm. Kat. Teológiai Líceum felvételit hirdet VIII. osztályt végzett fiúk részére, akiknek magaviseletük 10-es és 2014.szept. 15-ig nem töltik be a 18. életévüket. Előszeretettel várjuk azon fiúk jelentkezését, akik papi hivatást éreznek lelkükben, kántori oklevelet óhajtanak szerezni, vagy katolikus iskolában szeretnének tovább tanulni. Érdeklődni lehet a plébánián!
• Szilágy László: Te érted, amit olvasol? című könyvének bemutatója lesz ma 16 órától, utána 17 órától előadást hallgathatnak az okkultizmusról a Szent Miklós plébánia hittantermében. Mindenkit szeretettel várnak.
• Június 23 - 26 között indul a Fekete Madonna Zarándokvonat Czestochowába. Részvételi díj: a 780 lej helyett 620 lej lesz. Jelentkezni a plébánián lehet. Részletek olvashatók a hirdetőtáblán!

Adományok: A Szent István templom és plébánia javára
Összesen: 270 lej