Hirdetések – május 4

• Kedden folytatódik a Szent Antal kilenced.
• A jövő héten a hittanórák és a bérmálási felkészítő a szokott időben meg lesznek tartva.
• A májusi ájtatosságok minden nap az esti szentmise előtt 1730 órakor kezdődnek.
• Május 15, az utolsó határidő, amikor még rendelkezhetnek jövedelmi adójuk 2%-áról. Azok, akik még nem éltek a lehetőséggel, kérjük, ajánlják fel egyházközségünk részére.
• Május 5-én hétfőn és 6-án, kedden a Művelődési Központ Színháztermében, mini évadra kerül sor az Egri Gárdonyi Géza Színház eladásában, ahová mindenkit szeretettel várnak.
• Szeretettel köszöntjük az ÉDESANYÁKAT!

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

• CZIRJÁK CSABA, szül. Gyergyószentmiklóson, a Czirják József és Ilyés Erzsébet róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett PAMFIL DANA-VAL, aki szül. Dézsen és lakik Gyergyószentmiklóson, a Pamfil Richárd gör. kel. és Antal Judit róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük először.

• GYÖRGY CSABA, szül. Gyergyószárhegyen, a néhai György Lajos és Csergő Sarolta róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett SCHMUTZER MÓNIKÁVAL, aki szül. Maroshévízen és lakik Gyergyószentmiklóson, a Schmutzer László és Baricz Magdolna róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük először.

• KÉMENES LÁSZLÓ, szül. Gyergyószentmiklóson, a néhai Kémenes Zoltán és Csata Elvira róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett MADARÁSZ TÜNDÉVEL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Madarász Antal és Csiki Krisztina róm. kat. szülők leányával.

Adományok: A Szent István templom és plébánia javára
Összesen: 170 lej