Hirdetések – március 16

• Nagyböjt minden péntekén du. 17,15 órától keresztúti ájtatosságot tartunk.
• Nagyböjti papi rekollekciós szentmise lesz kedden, márc. 18-án 1000 órától.
• Kedden, március. 18-án du. 16.45 órától Áder János, a Magyar Köztársaság elnöke megkoszorúzza Czetz János honvédtábornok emlékplakettjét az örménytemplomnál. Szeretettel várjuk a híveket ezen eseményre.
• Az elsőáldozó gyermekek szüleinek találkozója március 20-án, csütörtök este 19 órától lesz.
• Csütörtökön. március 20-án az esti szentmise után szentségimádás lesz, amelyet éjfélkor szentmisével zárunk.
• Pénteken este 19 órától ifjúsági óra lesz a plébánián. Várunk minden fiatalt!
• 9 hetes lelkigyakorlat indul Mária Iskolájában március 24 – május 26 között hétfőnként este 18 órától a Szent Miklós plébánián. Részletek a hirdetőtáblán!
• A kedves hívek még mindig felajánlhatják jövedelmi adójuk 2 % -át az egyháznak is. A kitöltendő nyomtatványokat átvehetik a templom kijáratánál, amelyet kitöltve a plébánia irodájában kell leadni.
• Idén is indul a Fekete Madonna Zarándokvonat Czestochowába június 23 - 26 között. Részvételi díj: 780 lej. Jelentkezni a plébánián lehet. Részletek olvashatók a hirdetőtáblán!

A Szent István templom és plébánia javára
Összesen: 50 lej