Hirdetések – március 2

• Ma az első vasárnapi szentségimádásokat megtartjuk.
• Szerdán, márc. 5-én hamvazószerda, szigorú böjti nap, a szentmise este 18 órakor lesz.
• Jövő héten első péntek, meglátogatjuk a betegeket. A szokásos szentségimádásokat megtartjuk.
• Felkészítő lesz szülők és keresztszülők részére pénteken, márc. 7-én este 18,30 órától a plébánia nagytermében.
• Nagyböjt minden péntekén du. 17,15 órától keresztúti ájtatosságot tartunk. Megkérjük az imacsoportok vezetőit, hogy a keresztúti ájtatosságok vezetésének sorrendjét jelöljék be a sekrestyében található űrlapon.
• A kedves hívek figyelmébe ajánljuk, hogy mindazon személyek, akik rendelkeznek jövedelmi adójuk 2 % -ával felajánlhatják az egyháznak is. A kitöltendő nyomtatványokat átvehetik a templom kijáratánál, amelyet kitöltve a plébánia irodájában kell leadni.
• A 2014-es év május hónapjában európai parlamenti választásokra kerül sor. A magyarság képviseletéért az országos RMDSZ 200 000 db. aláírást kell, összegyűjtsön. Az aláírást gyűjtő íveket naponta 9 – 14 óra között az RMDSZ székházban is alá lehet írni.

A Szent István templom és plébánia javára
Összesen: 450 lej