Hirdetések – február 16

• A jövő héten a hittanórák és a bérmálási felkészítő a beosztás szerint lesznek megtartva.
• Jövő vasárnap, február 23-án a 11 órás szentmise keretében lesz az elsőáldozók bemutatása.
• Ugyancsak jövő vasárnap du. 16.30 órától a plébánia nagytermében bemutatjuk a 2013-as Czestochowa-i zarándoklatot, fél 6-tól pedig kérdéseket lehet feltenni a zarándoklattal kapcsolatosan.
• A kedves hívek figyelmébe ajánljuk, hogy mindazon személyek, akik rendelkeznek jövedelmi adójuk 2 % -ával felajánlhatják az egyháznak is. A kitöltendő nyomtatványokat átvehetik a templom kijáratánál, amelyet kitöltve a plébánia irodájában kell leadni.
• Idén is indul a Fekete Madonna Zarándokvonat Czestochowába június 23 - 26 között. Részvételi díj: 780 lej. Jelentkezni a plébánián lehet. Részletek olvashatók a hirdetőtáblán!
• Zarándoklat indul Rómába 2014. május. 3 – 10 között. Részvételi díj: 450 euro. Részletek a hirdetőtáblán!
• Zarándoklat indul Medjugorjéba ápr. 22 – 28 között. Ára 170 euró. Az utazáshoz nem szükséges útlevél. Részletek olvashatók a hirdetőtáblán!