Hirdetések – február 2

• Ma, Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepén minden szentmisében elvégezzük a gyertyaszentelés szertartását.
• Jövő héten első péntek, István atya meglátogatja a betegeket.
• Felkészítő lesz szülők és keresztszülők részére pénteken, febr. 7-én este 18.30 órától a plébánia nagytermében.
• A jövő héten a hittanórák és a bérmálási felkészítő a beosztás szerint lesznek megtartva.
• Idősek és betegek zarándoklata lesz Csíksomlyón február 11-én, kedden. A szentmise de. 10.30 órakor kezdődik. Erre az alkalomra zarándoklatot szervez közösen a két plébánia. Az autóbuszra iratkozni lehet a Szent Miklós plébánia irodájában.
• Az elsőáldozó gyermekek szüleinek találkozója február 13-án, csütörtök este 19 órától lesz.
• Idén is indul a Fekete Madonna Zarándokvonat Czestochowába június 23 és 26 között. Részletek olvashatók a hirdetőtáblán!
• Zarándoklat indul Rómába 2014. május. 3 – 10 között. Részvételi díj: 450 euro. Részletek a hirdetőtáblán!

Összesen: 260 lej
- Lukács János – a Kis utcából – 100 lej