Hirdetések – november 17

• Szerdán, nov. 20-án az esti szentmise után szentségimádás lesz, ami éjfélkor szentmisével zárul.
• Folytatódik a Belső iránytű előadássorozat pénteken, nov. 22-én 19 órától. Téma: Családi életciklusok. Eladó: Kovács Réka pszichológus, mentálhigiénés szakember
• Az adventi vásárra készülve kézműves tevékenységre várjuk nagy szeretettel a gyerekeket nov. 23-án, szombaton 11 órától a plébánia hittantermébe.
• Bibliás hétvége lesz felnőttek és fiatalok számára nov. 22 – 24. között a székelyudvarhelyi Pió házban. Részletek a kifüggesztett plakáton.
• 2014-es katolikus falinaptár kapható a plébánián és a sekrestyében. Ára: 2 lej

A Szent István plébánia javára, valamint a harangláb építésére összesen: 270 lej
- 2 név nélkül adományozó – 130 lej
- György Anna – a Kossuth utcából – 10 lej