Hirdetések – október 13

• Október folyamán ájtatosságot végzünk a szentmisék előtt, 17,30 órától.
• Elkezdődtek a hittanórák a kifüggesztett program szerint. Szeretettel várjuk a gyerekeket.
• Jövő vasárnap, okt. 20-án az esti szentmise után kezdődik a szentségimádás és éjfélkor szentmisével ér véget. Kérjük, az imacsoportokat jelöljék be az imaórák vezetési sorrendjét.
• 2014-ben plébániánkon bérmálás lesz. Kérjük a X. – XI.-es fiatalokat, hogy jelentkezzenek bérmálásra a plébánián. Kérjük azokat a fiatalokat, akik a tavasz folyamán már elvitték a jelentkezési lapokat adják le a plébánia irodában.
• Hivatástisztázó hétvége lesz okt. 18, péntek du. 18 órától okt. 20, vasárnap délutánig a Székelyudvarhelyi Ferences Kolostor – Kollégiumban. Részletek a hirdetőtáblán.

• A tavalyi évben Kiskunmajsa, Gyergyószentmiklós testvérvárosa, Hajdó István-emlékkönyvet készíttetett. Városunk névadójának ünnepén, Szent Miklós napján emlékeztek Hajdó István főesperes-plébánosra, ekkor került sor az említett könyvbemutatóra.Idén is szeretettel emlékezünk meg a több mint húsz évet Gyergyószentmiklóson szolgáló főesperes-plébánosra. Minden érdeklődőt szeretettel várunk október 26-án, szombaton este 19 órára a Szent István plébániára, ahol a kiskunmajsai '56-os Történelmi Alapítvány elnöke, Dr. Kozma Huba történész úr az emlékkönyv kapcsán kötetlen baráti beszélgetésre invitálja a tisztelt híveket. Ugyanitt megvásárolható lesz a Hajdó István 70. születésnapjára kiadott emlékkönyv is.
• A békény utcai csengettyűt gondozó Anna néni betegsége miatt ezt a munkát tovább nem vállalja. Ezért olyan személyt keresünk, aki ezt tőle átvállalná.

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

• SZŐCS LÁSZLÓ, szül. Gyergyószentmiklóson, a Szőcs Mátyás és Balázs Mária Magdolna róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett SZÉKELY ADÉLLAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Székely Zoltán és Varga Enikő róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük harmadszor.

• MIRON MIHAI COSTEL, szül. Marosvásárhelyen, a Miron Mihai ortodox és Borsa Éva róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett ITKOR ERZSÉBETTEL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, az Itkor András és Tamás – Szóra Éva róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük harmadszor.

A Szent István plébánia javára, valamint a harangláb építésére összesen: 300 lej
- 1 név nélkül adományozó – 100 lej
- Szárhegyi úti Rózsafüzér csoport – 150 lej