Hirdetések – augusztus 25

• Autóbusz indul a szeptember 8-án tartandó Kiskunmajsa-i búcsúra. Kérjük a résztvenni szándékozó híveinket jelentkezzenek a plébánián legkésőbb szept. 1-ig. Az indulás időpontja szept. 5, csütörtök este. Az utazás költsége függ a jelentkezők számától, előlegbe 100 lejt kell lefizetni.
• Szeretettel hívják az ifjúsági csoportokat a Kivilágított templomok éjszakájára a ditrói Jézus szíve templomba szept. 14-én, szombaton este 20 órától. A résztvételi szándékot jelezni kell szept. 10-ig. Részletek a hirdetőtáblán!

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

• SZABÓ CSABA, szül. Gyergyószárhegyen, a Szabó László és Drăguşanu Gabriela róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett KARI MAGDOLNA CSILLÁVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a néhai kari József és Szabó Éva Juliánna róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük harmadszor.

• PÁL LEVENTE, szül. Csíkszeredában és lakik Gyergyószentmiklóson, a Pál István és Pupák Erika róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett TERZA MELÁNIÁVAL, aki szül. Sepsiszentgyörgyön és lakik Mikóújfaluban, a Terza Tibor és Boér Piroska róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük harmadszor.

• SÁNTA ISTVÁN, szül. Csíkszeredában és lakik Gyergyóalfaluban, a Sánta Antal és Bálint Julianna róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett CZIKÓ KATALINNAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Czikó Zoltán és Imre Krisztina róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük másodszor.

• SALAT LEHEL - SZILVESZTER, szül. Gyergyószentmiklóson, a Salat József és Köllő Mária Magdolna róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett BARTHA DALMÁVAL, aki szül. Mezőbándon, a néhai Bartha Zoltán – András és Bartha Emese református szülők leányával. Hirdetjük másodszor.

• KOZMA GYŐZŐ, szül. Magyarkapuson, a Kozma Antal és Gerőcz Erzsébet ref. szülők fia házasságkötésre jelentkezett KISS GABRIELLÁVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Kiss András és Csergő Edit róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük másodszor.

• PÉTER TIBOR, szül. Gyergyószentmiklóson, a Péter György és Dakó Piroska róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett POPESCU ANCA SIMONA-val, aki szül. Bukarestben, a Popescu Viorel és Munteanu Mia ortodox szülők leányával. Hirdetjük először.