Hirdetések – augusztus 4

• Jövő vasárnap mutatkozik be Keresztes Zoltán plébános.
• Erdélyi Rio és Csíksomlyói Ifjúsági találkozó, lesz augusztus 13 és 17 között. Részletek a www.csitinfo.ro honlapon találhatnak!

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

• SZILÁGYI RAJMOND, szül. Gyergyószentmiklóson, a Szilágyi Sándor és Nagy Etelka róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett SZATMÁRI ÁGNESSEL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a néhai Szatmári Ferenc református és Kovács Margit Ágnes róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük harmadszor.

• FERENCZ BÉLA - BOTOND, szül. Gyergyószentmiklóson, a Ferencz Béla és Erőss Terézia róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett CIUBUCA CLAUDIA - MÓNIKÁVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Ciubuca Petru ortodox és Antal Judit róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük harmadszor.

• PUSKÁS ZSOLT, szül. Gyergyószentmiklóson a Puskás József és Barna Mária-Magdolna róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett SIMON ANGELLÁVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson a Simon Péter és Páll Mária-Magdolna róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük harmadszor.

• KOSTANDI JÁNOS, szül. Gyergyószentmiklóson, a Kostandi András és Bucuroaia Aneta ortodox szülők fia házasságkötésre jelentkezett SIPOS KATALINNAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Sipos István és Sipos Krisztina-Katalin róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük harmadszor.

• KISS LEVENTE, szül. Gyergyószentmiklóson, a Kiss Máthé és Páll Mária Magdolna róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett BORBÉLY ANDREÁVAL, aki szül. Kisvárdán és lakik Demecserben, a Borbély András és Batári Éva róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük másodszor.

• FÜLÖP LÁSZLÓ, szül. Gyergyóditróban, a néhai Fülöp Ferenc és Csibi Anna róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett KORMÁNSZKY RITÁVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Kormánszky József – Attila és Bartis Ilona róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük másodszor.

• BIRÓ SZILÁRD, szül. Csíkszenttamáson, a Bíró Vilmos és Papp Zsófia róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett COTFAS BEÁTÁVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Hobaj Árpád nevelőapa és Kopacz Zsuzsanna róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük először.

• KOVÁCS ÁRPÁD, szül. Gyergyószentmiklóson, a Kovács Sándor és Polgár Erzsébet róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett BOTH ADÉLLAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Both Imre és Márton Erzsébet róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük először.

• MAJOR LEHEL, szül. Székelykeresztúron és lakik Csekefalván, a Major László és Dénes Margit unitárius szülők fia házasságkötésre jelentkezett PÁLL ANNAMÁRIÁVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Páll Ignác és Bakos Mária róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük először.

A Szent István plébánia javára, valamint a harangláb építésére összesen: 155 lej
- 1 név nélkül adományozó – 105 lej
- Elh. Balla Gizella hozzátartozói – 50 lej

Köszönet:
- Len Emilnek a fa és deszkaanyagért, Huszár Árpádnak a fa gerendákért
- Ilyés Tóninak, Erdős Nándornak, Vajda Imrének az új plébánián végzett munkáért
- a Fundamenta cégnek – Sándor Pongrácnak – a költségvetés elkészítését a munkálatokhoz
- Bajkó Tibornak az együttműködést