Hirdetések – július 21

• Búcsús szentmisék lesznek:
- Kilyénfalván – július 22-én, hétfőn, de. 11.00 órától
- Pricske tetőn, Urunk színeváltozása ünnepén, Augusztus 3-án 12.00 órától
- A Szent Anna kápolnánál július 26-án, pénteken, de. 12.00 órától. A keresztalja 8.30 –órától indul a templomból, amit a keresztút követ.
• Erdélyi Rio és Csíksomlyói Ifjúsági találkozó, lesz augusztus 13 és 17 között. Részletek a www.csitinfo.ro honlapon találhatnak!
• A Szent Miklós Plébánia hittantermében, július 25-én, csütörtökön du. 1700-órától, Szilágyi László (Sziszi), „Te érted, amit olvasol? " című könyvének a bemutatójára kerül sor. A könyv szerzője a Szent István Plébánián, este 1900-órai kezdettel, „Az okkultizmus keresztény szemmel."című előadását is tartja, ahová minden érdeklődőt szeretettel vár.

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

• HAJNAL ATTILA, szül. Gyergyószentmiklóson, a Hajnal László és Benedek Edit róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett GÁL ANIKÓVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Gál István és Bálint Anna róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük harmadszor.

• MÁRTON JÁNOS, szül. Gyergyószentmiklóson, a néhai Márton János és Szilágyi Etelka róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett FEKETE ZSUZSANNÁVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a néhai Fekete Károly unitárius és néhai Illyés Gabriella róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük harmadszor.

• TAMÁS KÁLMÁN, szül. Gyergyószentmiklóson róm. kat. házasságkötésre jelentkezett KEREKES MAGDOLNÁVAL, Magyarországon laknak.

• TÓTH CSABA, szül. Marosvásárhelyen, a Toth Ferencz református és Dólián Klára református szülők fia házasságkötésre jelentkezett GRIGORE ANDREA-VERONIKÁVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Grigore Gavrilă katolikus és Bartha Éva róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük másodszor.

• BERECKI COSMIN - ZOLTÁN, szül. Maroshévízen és lakik Salamáson, a Berecki Zoltán és Tankó Elena - Rodica róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett ILYÉS NOÉMI, aki szül. Gyergyószentmiklóson, az Ilyés András és Kovács Enikő róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük másodszor.

• SZILÁGYI RAJMOND, szül. Gyergyószentmiklóson, a Szilágyi Sándor és Nagy Etelka róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett SZATMÁRI ÁGNESSEL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a néhai Szatmári Ferenc református és Kovács Margit Ágnes róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük először.

• FERENCZ BÉLA - BOTOND, szül. Gyergyószentmiklóson, a Ferencz Béla és Erőss Terézia róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett CIUBUCA CLAUDIA - MÓNIKÁVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Ciubuca Petru ortodox és Antal Judit róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük először.

• PUSKÁS ZSOLT, szül. Gyergyószentmiklóson a Puskás József és Barna Mária-Magdolna róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett SIMON ANGELLÁVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson a Simon Péter és Páll Mária-Magdolna róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük másodszor.

• KOSTANDI JÁNOS, szül. Gyergyószentmiklóson, a Kostandi András és Bucuroaia Aneta ortodox szülők fia házasságkötésre jelentkezett SIPOS KATALINNAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Sipos István és Sipos Krisztina-Katalin róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük először.

A Szent István plébánia javára, valamint a harangláb építésére
- Összesen: 280 lej