Hirdetések – június 30

• Kedden, július 2-én Sarlós Boldogasszony ünnepén búcsús szentmise lesz de. 11 órától Újfaluban.
• Jövő héten elsőpéntek, a szokásos szentségimádásokat megtartjuk. Az elsőpéntekes betegeket leghamarabb októberben látogatjuk meg.
• Csütörtökön, július 4-én este 19 órától tartja évzáró hangversenyét a Szent Miklós Kamaraegyüttes az örmény templomban, ahová minden érdeklődőt szeretettel várnak.
• Július 10-én, szerdán este 19 órától ünnepi szentmise lesz a ditrói nagytemplomban, ahol a főcelebráns dr. Cserháti Ferenc, a külföldi magyarok lelkipásztori ellátásával megbízott segédpüspöke lesz. A szentmise után Pitti Katalin operaénekes, érdemes művész hangversenye lesz hallható. Minden érdeklődőt szeretettel várnak.

• Assisi Szent Ferenc iskolája néven gyerektábor lesz 4. – 8. osztályos gyerekek számára Csíksomlyón július 18 és 21 között. Részvételi díj: 30 lej. Részletek a hirdetőtáblán és a sekrestyében.
• Márton Áron zarándoklat indul Csíksomlyóról július 4. -7. között. Részvételi díj: 480 lej. Részletek a hirdetőtáblán!
• A Katolikus Magyar Bibliatársulat táborokat szervez Csíksomlyón különféle korosztályok számára:
- II. – VI. osztályosoknak július 7. – 14 között
- VII. – IX. osztályosoknak július 14. – 17 között
- fiatal házasok részére július 11 – 14 között.
Részletek a hirdetőtáblán!

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:
• ILYÉS ISTVÁN, szül. Gyergyóalfaluban, az Ilyés István és Mihálydeák Erzsébet róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett BÁLINT ÁGNESSEL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Bálint József és Antal Anna róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük másodszor.

• BENDE LEVENTE-LÁSZLÓ, szül. Gyergyószentmiklóson, a Bende Benedek református és Madaras Mária róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett BÁLINT TÜNDE-MÁRIÁVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Bálint Boldizsár és Portik Teréz róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük először.

• FERENCZ CSABA, szül. Gyergyószentmiklóson, a Ferencz István és néhai Stefánkovits Mária róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett LÁSZLÓ ANDREÁVAL, aki szül. Kovásznán, a László István és Mátéffi Anikó róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük először.

A Szent István plébánia javára, valamint a harangláb építésére
Összesen: 560 lej