Hirdetések – június 16

• Június folyamán minden szentmise előtt háromnegyed hattól Jézus Szíve litániát végzünk.
• Hétfőn, az esti szentmise után, szülői értekezletet tartanak a Szent Miklós plébánián az Ivói táborral kapcsolatban. A tábor költsége 60 lej.
A feliratkozottak figyelmébe ajánljuk, hogy azon személyek, akik még nem fizették ki a tábor költségét, hétfőn kérjük, hogy tegyék meg. A létszám, illetve a helyek pontosítása érdekében fontos!
• Hétfőn, június 24-én, Keresztelő Szent János születésének ünnepe. Búcsús szentmisék lesznek de. 1100-órától Tekerőpatakon és Háromkúton.
• Plébániánkon 2014-ben bérmálás lesz. Kérjük a IX. és a X. osztályosokat (jövőben X. –XI.) és azokat, akik az előző években elmaradtak, hogy jelentkezzenek a plébánián átvenni a jelentkezési lapokat.
• Július 7-én tartjuk a 25 és 50 éves házassági évfordulók megünneplését. Kérjük a jubilálókat és hozzátartozóikat jelentsék a plébánián az ünneplő párokat.

• Június 27-én, csütörtökön de. 10 órakor kezdődő szentmisében Hanuleac Tamást diakónussá szentelik Csíksomlyón. A szentelésre autóbusz indul, amelyre jelentkezni lehet a plébánián.
• Mihály Zoltán papkollégánk 30 perces orgonakoncertet tart ma az esti 18 órás szentmise után.
• Caritas önkéntes tábor lesz Nyárádszeredában július 8 és 14 között.
• Assisi Szent Ferenc iskolája néven gyerektábor lesz 4. – 8. osztályos gyerekek számára Csíksomlyón július 18 és 21 között. Részvételi díj: 30 lej. Részletek a hirdetőtáblán és a sekrestyében.
• Személyesen kísért szentignáci lelkigyakorlat lesz a csíkszentdomokosi Szent Margit Házban aug. 28 – szept. 3 között. Részletek a hirdetőtáblán!

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:
• SÁNTA ISTVÁN, szül. Gyergyószentmiklóson, a Sánta István és Bíró Mária róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett KÉMENES ANNA-MÁRIÁVAL, aki szül. Gyergyószárhegyen, a Kémenes Gyula és Csergő Márta róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük másodszor.

• DÁNÉ CSONGOR, szül. Gyergyószentmiklóson, Dáné Attila és Kőrössy Ibolya róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett PÁL ENIKŐVEL, aki szül. Gyergyóalfaluban, a Pál Albert és Gál Margit róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük harmadszor.

• FLÓRIÁN RÓBERT SZABOLCS, szül. Gyergyószentmiklóson, FLÓRIÁN ÁRPÁD és néhai FAZAKAS ÉVA róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett SNIROVÁ VERONIKÁVAL, aki szül. a szlovákiai Kassán, a Snir János és Kupecová Mária róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük harmadszor.

A Szent István plébánia javára, valamint a harangláb építésére
Összesen: 550 lej