Hirdetések – május 5

• Májusi ájtatosság van minden nap az esti szentmise előtt 1730 órától, ahová várjuk a gyerekeket is. Ha lehet egy alkalommal a hitoktatók hozzanak csoportokat és vezessék le a litániát.
• Folytatódik a Szent Antal kilenced kedden, az esti szentmise keretében.
• Csütörtökön, május 9-én Urunk mennybemenetelének ünnepe, kötelező ünnep, az ünnepi szentmisék de. 11 és du. 18 órakor lesznek. Ezen a napon nem lesz irodai szolgálat.
• Pénteken, május 10-én de. 11 órától lesz a Szakiskola névadó ünnepsége. Az iskola az építtető Fogarassy Mihály nevét veszi fel.
• Mivel jövő vasárnap lesz az elsőáldozás, szombaton 15 órától gyóntatás van az elsőáldozók részére és 1530 órától próba, majd ezt követően gyóntatás lesz a szülők és keresztszülők részére.

• Jövő vasárnap az elsőáldozó gyermekeket 10.30 órára várjuk. A templomban a középső két padsor foglalt lesz az elsőáldozók és szüleik, keresztszüleik számára. Ezért kérjük a híveket, hogy akiknek nincs a családban elsőáldozó, jöjjenek a másik szentmisékre, a zsúfoltság elkerülése érdekében. Azok a személyek, akik az elmúlt időben imádkoztak az elsőáldozókért, a reggeli után találkozhatnak a gyerekekkel a plébánia nagytermében.
• A pünkösdi búcsú alkalmával autóbusz indul Csíksomlyóra. Az indulás reggel 730 órakor lesz innen, a templomtól. Iratkozni lehet a plébánia irodában. Az utazás költsége 15 lej.

A Szent István plébánia javára, valamint a harangláb építésére
Összesen: 150 lej