Hirdetések - november 7.

· Folytatódnak a plébániai hittanórák a kifüggesztett beosztás szerint!
· Folytatódik a Belső Iránytű előadássorozat. Nov. 11-én, pénteken 19 órától Dr. Vencser László, az Ausztriai Idegennyelvű Pasztoráció igazgatója tart előadást Megpróbáltatások az új hazában címmel. Mindenkit szeretettel várunk!
· Gyergyószentmiklóson koncertezik a David Yengibarian Trió. A három elismert művész november 9-én, szerdán délután hat órától játszik az örmény katolikus templomban. Mindenkit szeretettel várnak!
· Nők lelki napja lesz megszervezve november 12-én szombaton 9.30-14.30 óra között a Szent Miklós Plébánián „ÉS HA ISTEN NŐ LENNE?" mottóval. További információt a hirdető táblán olvashatnak.
· A marosfői templom búcsú ünnepét az idén november 13-án, vasárnap déli 12.30 órai kezdettel tartják, ahová szeretettel várnak mindenkit!