Hirdetések - október 23.

· Az 1956-os forradalom és szabadságharc 60. évfordulóján több megemlékezésen is részt vehetnek az érdeklődők október 23-án, vasárnap Gyergyószentmiklóson:
- 17 órától a római katolikus temetőben az '56-os emlékműnél fejezzük ki tiszteletünket a hősök előtt.
- 18 órától a művelődési ház színháztermében Moșu Norbert-László: A romok fényei című előadását tekintheti meg az érdeklődő.
· Folytatódik a Rózsafüzér ájtatosság minden este 17.30 órától a kifüggesztett beosztás szerint.
· Folytatódnak a plébániai hittanórák a kifüggesztett beosztás szerint! Kérjük a szülőket, bíztassák gyermekeiket a hittanórákon való részvételre!
· Elsőáldozó gyermekek szüleinek találkozója lesz csütörtökön, okt. 27-én 19 órától a plébánia nagytermében.
· Elkezdődik a Belső Iránytű előadássorozat. Okt. 28-án, pénteken 19 órától Bedő Imre, a Férfiak klubja alapítója tart előadást Hogyan ne váljunk el? címmel és bemutatja a Férfienergia című könyvet. Mindenkit szeretettel várunk!
· Jövő vasárnap kezdődik a téli időszámítás. Az órát visszaigazítjuk egy órával.
· Kérjük mindazokat, akik Mindenszentek ünnepén síremléket szeretnének megszenteltetni, hogy jelentsék a plébánián.