Hirdetések - október 2.

· Október hónapban Rózsafüzér ájtatosságot tartunk minden este 17.30 órától a kifüggesztett beosztás szerint.
· Holnap, október 3-án elkezdődnek a plébániai hittanórák a következő beosztások szerint:
     - Hétfő: 13.15 – 14.15 - Elsőáldozók
     - Kedd: 13.15 – 14.00 – I. - II. osztály
                14.00 – 15.00 – IV. – V. osztály
                16.00 – 17.00 – VI. – VII. – VIII. osztály
- Péntek: 19.00 – Ifjúsági óra
Kérjük a szülőket, bíztassák gyermekeiket a hittanórákon való részvételre!!!!!
· Hétfőn, okt. 3-án de. 10 órától papi rekollekciós szentmise lesz a Szt. Miklós templomban.
· Szintén holnap, okt. 3-án du. 17 órától ünnepi szentmise lesz a szárhegyi ferences templomban , amelynek keretében megemlékeznek Szent Ferenc tranzitusáról.
· Csütörtökön 17 órától szentségimádást tartunk. Pénteken első péntek, meglátogatjuk a betegeket.
· Felkészítőt tartunk szülők és keresztszülők részére pénteken, okt. 7-én 18.30 órától a plébánián.
· Bizonyára már értesültek arról, hogy villámcsapás következtében teljesen leégett az atyhai római katolikus templom. A templom újjáépítésére templomunkban gyűjtést szervezünk. Ma minden szentmisén az erre a célra kihelyezett gyűjtődobozba tehetik adományaikat a templom kijáratánál.
· Főegyházmegyei biblianapra kerül sor okt. 15-én, Kézdivásárhelyen, amelyre igény esetén autóbusz is indul. Részletek olvashatók a kifüggesztett plakáton.
· Önkéntes véradókat keresnek Nagy István beteg részére. A véradás szerdán, okt. 5-én reggel 8 – 10 óra között van a régi sürgősség épületében, ahová 18 és 50 év közötti véradókat várnak.
· Az Önkormányzat és a Művelődési Központ 2016. október 6-án, csütörtökön 17 órától megemlékezést szervez az aradi vértanúk tiszteletére a római katolikus temetőben. Megkérjük mindazokat, akik koszorúzni óhajtanak, legkésőbb október 5-én, 15 óráig jelezzék szándékukat a Művelődési Központ irodájában vagy a 0266/361.992-es telefonszámon.