Hirdetések - május 8.

· Kedden, folytatódik a Szent Antal kilenced.
· A májusi ájtatosságok minden nap az esti szentmise előtt 17.30 órakor kezdődnek.
· A csíksomlyóra gyalog induló zarándokok részére csütörtökön reggel 6.45 órakor áldás lesz itt a templomban, majd innen mennek Alfaluba, ahol csatlakoznak a többi zarándokhoz.
· A Kiskunmajsai zarándokok csütörtökön este 20 órára érkeznek, kérjük a szállásadókat, erre az időpontra jöjjenek ide a templomhoz.
· Lelkigyakorlatot tartunk jövő csütörtökön és pénteken este 6 órától itt a templomban. A szentbeszédet Kémenes Lóránt tűri plébános tartja.
· Jövő vasárnap, Pünkösd vasárnapján du. 17 órától lesz a bérmálás itt a templomban. A bérmálkozók programja a jövő héten:
- lelkigyakorlat csütörtökön és pénteken este 18 órától
- mindkét nap gyóntatás lesz a bérmálkozók, a bérmaszülők és a szülők részére du. 16.30 órától
- csütörtökön, a szentmise után megbeszélés lesz a szülők és bérmaszülők részére
· A pünkösdi búcsúra az autóbusz szombaton 7.30 órakor indul a plébánia elől.
· Pünkösd napján itt a templomban nem lesz 9 órás szentmise, helyette reggel 8 órakor a főtéren lesz szentmise a zarándokvonat utasaival.