Hirdetések - március 13.

· Jövő héten a hittanórák a megszokott sorrendben lesznek.
· Nagyböjt minden péntekén du. 17.15 órától keresztúti ájtatosságot tartunk.
· Egyházközségünkben a Triduum (3 napos szentbeszéddel egybekötött előkészület a Húsvétra) március 17 – 18 – 19 -én lesz. Vezetője Pál Vilmos gyergyóhodosi plébános.
· Gyűlésbe várjuk az egyháztanácsosokat csütörtökön, március 17-én 15.30 órára a plébániára.
· Szombaton, március 19-én de. 9 órától húsvéti nagytakarítás lesz a templomban, ahová minden segítséget szívesen fogadunk!
· Szombaton, március 19-én a bérmálkozóknak lelkinap lesz. Kérjük, hogy pontosan 9 órakor legyenek a plébánián, mert indul az autóbusz.
· Jövő vasárnap, március 20-án az esti szentmise után szentségimádást tartunk.
· Jövő vasárnap Virágvasárnap, a barkaszentelés 11 órakor kezdődik és folytatódik a szentmisével. A szertartás a templom állomás felőli ajtajánál kezdődik, majd a főbejáraton vonulunk be. Kérjük a híveket, hogy a templom alsó részénél gyülekezzenek a barkaszentelésre.
· Megkérjük az imacsoportok vezetőit, hogy a nagyszombati szentségimádás sorrendjét jelöljék be a sekrestyében található űrlapon.
· Húsvét közeledtével a kedves hívektől adományokat fogadunk el a Szentsír díszítésére és oltár építéséhez.
· „Imádkozzunk Áron püspökkel" című imafüzet újra kapható a plébánián és a sekrestyében. Ára 5 lej.
· Kérjük a híveket, hogy ne parkoljanak sem a plébánia előtti, sem a templom körüli járdákra és zöldövezetekre.