Hirdetések - december 6.

• A hittan órák, az ifi óra, bérmálási felkészítő, a beosztás szerint lesznek megtartva.
• Folytatódnak a RÓRÁTÉ szentmisék hétfőtől péntekig reggel 6.00 órától. A szentmisék alkalmával gyónási lehetőség lesz egészen karácsonyig. Kiemeljük, hogy minden szerdán gyermekrorátét végzünk, ahová szeretettel várjuk a gyerekeket.
• Kedden, dec. 8-án Szűz Mária Szeplőtelen Fogantatásának ünnepe. Kötelező ünnep. Az ünnepi szentmise hajnali 6 órakor lesz. Ezen a napon nincs irodai szolgálat.
• Dec. 9-én, szerdán este 19 órától Bajcsi Tibor találkozóra várja elsősorban azokat, akik elvégezték az Élet a lélekben szemináriumot, de a találkozó nem kizáró jellegű, bárki részt vehet rajta.
• Elsőáldozó gyermekek szüleinek találkozója lesz dec. 10-én, csütörtökön este 19 órától a plébánia nagytermében.
• December 12-én, szombaton, az esti szentmise előtt ünnepélyesen meggyújtjuk a harmadik adventi gyertyát.
• Jövő vasárnap a város központjában, az esti szentmise után, 19.15 órától sor kerül az adventi koszorú harmadik gyertyájának meggyújtására.
• 2016-os katolikus falinaptár és forgatós naptár kapható a sekrestyében és a plébánia irodában.
• Egyházközségünkben egyháztanács választás lesz. A jelöltek listája megtekinthető a templom előterében. Ha valakinek ellenvetése van, bármelyik jelölttel kapcsolatban kifogását megfogalmazhatja zárt levélben, amelyet a plébánoshoz kell eljuttatni. Névtelen vagy aláíratlan levelet nem vesz figyelembe. A levelet a plébános bizalmasan kezeli.
• Keresztény sajtó kapható a templom kijáratánál. Keresztény Szó, Vasárnap, Krisztus világa.