Hirdetések - november 8.

• A hittan órák, az ifi óra, bérmálási felkészítő, a beosztás szerint lesznek megtartva.
• Kedden este 19.00 órától a felnőtt bérmálkozókat várják találkozóra a Szent Miklós plébániára
• Pénteken, nov. 13-én este 19 órától a Belső Iránytű meghívott előadója Bartos Károly református lelkész, aki Hősök kerestetnek, avagy A gyermekek félnek a sötétségtől, de a férfiak miért félnek a fénytől? címmel tart előadást. Mindenkit szeretettel várunk!
• A Magyar Tudomány Napja tiszteletére A székelység a 12.–17. századi története és a Blénessy család címmel szervez nemzetközi történészkonferenciát az EME gyergyói fiókegyesülete és a Gyergyói Népfőiskolai Társaság november 18-án és 19-én a Korona nagytermében. Szeretettel várják az érdeklődőket!
• Nov. 20-án, pénteken este 19 órától előadóest lesz itt a templomban Paraliturgia címmel. Az előadóest a Kárpát-medence szakrális magyar népköltészetének legszebb alkotásait fogja egy csokorba. Szeretettel várunk mindenkit!
• Keresztény sajtó kapható a templom kijáratánál. Keresztény Szó 3,50 lej, Vasárnap 1,50 lej.
• 2015. december 19-én (szombaton) délután 14-órai kezdettel Nótaest lesz a Gyergyószentmiklósi Szilágyi Vendéglőben Oláh Aranka szervezésében. Érdeklődni lehet a plébánia titkárságán.