Hirdetések - szeptember 6.

• Búcsús szentmise lesz az Örmény templomban ma délben 12 órakor. Az ünnepi szónok Ft. Dr. Jakubinyi György érsek.
• Du. 16.00-órától megemlékezést tartanak a Gac-oldalban a második világháborúban elesett Gyergyói honvédek tiszteletére.
• Kisboldogasszony ünnepén, kedden nincs irodai szolgálat!
• Szombaton, szeptember 12-én, Mária neve napján du. 5 órától búcsús szentmise lesz a Békény utcai csengettyűnél.
• Nyolcadik alkalommal szervezik meg a SZÉKELYFÖLDI LOVAS ÜNNEPSÉGET szept. 12-13-án, szombaton és vasárnap a gyergyószentmiklósi lovas pályán, ahová szeretettel várnak minden érdeklődőt. Ahogyan már megszokhattuk, igényes és sokszínű program várja az érdeklődőket. Vasárnap de. 11.00 órától szentmise is lesz az ünnepség keretében.
• „Összefogás találkozó" címen, Szárhegyen a Tatárdombnál, aug. 12-én szombaton de. 11.00 órától, szentmisét mutat be Böjte Csaba OFM testvér a kerület papságával, egyben az iskola kezdés alkalmával imádkozunk a tanulókért. Hívjuk és várjuk szeretettel a kedves híveket, szülőket és a gyerekeket.
• Zarándoklat indul Medjugorjébe 2015. október 22 – 28. között. Jelentkezni lehet a Szent István plébánián. Az útiköltség ára 200 euró, előleg 50 euró. Egy adakozó lelkületű ember felajánlotta, hogyha vannak olyan személyek, akik szeretnének részt venni a zarándoklaton, viszont anyagilag nagyon megterhelő, az útiköltség felét 5 személynek kifizeti. Bővebb információ a plébánián.

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

• ORBÁN LÁSZLÓ, szül. Gyergyócsomafalván, az Orbán László és Demsa Veronika róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett BERNÁD TIMEÁVAL, a Bernád Imre és Portik Cseres Erzsébet róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük harmadszor.

A Szent István templom és plébánia javára
- Elhunyt Lőrincz István hozzátartozói 50 lei