Hirdetések - augusztus 16.

• Szent István ünnepén, aug. 20-án a 18 órás ünnepi szentmise keretében ünnepélyes kenyér megáldásra kerül sor. Mindenkit szeretettel várunk!
• Plébániánk zarándoklatot szervez a kiskunmajsai Kisboldogasszony búcsúra. Indulás szept. 4-én, csütörtökön este 9 órakor. Az utazás ára 150 lej, amelyből előlegként 50 lejt kell kifizetni. Iratkozni lehet a plébánián legkésőbb augusztus 20-ig.
• Szűz Mária királynő ünnepén, aug. 22- én szombaton a Kovács Péter tetőn:
– De. - Házszentelés
– 14.15 - órától - Keresztúti ájtatosság
– 15.00- órától – Búcsús szentmise
• „Egy úton" címmel nemzetközi zarándok nap lesz az egységért a Mária rádió szervezésével, aug. 22-én, szombaton. Gyergyószentmiklósról Szárhegyre zarándokolunk. A zarándok csoport szombaton, aug. 22-én 12.30 órakor indul a Szent Miklós templomból, majd ide érkeznek a Szent István templomba és egy közös áldás után együtt indulunk Szárhegyre, ahol részt veszünk a 16 órakor kezdődő szentmisén a ferences zárdatemplomban. Kérjük, hogy akik részt szeretnének venni a zarándoklaton, szombaton 12.30 órára, jöjjenek ide a templomba. Mindenkit szeretettel várunk.
• Fülöp-kurzus lesz a Szent István plébánián aug. 28 – 30 között. Részt vehetnek, akiknek nyitott szívük Isten személyes szeretetére és akarnak Vele találkozni. Alsó korhatár 18 év! Részletek és jelentkezési feltételek olvashatók a hirdetőtáblán!
• A csíksomlyói kegyszobor 500 éves évfordulója alkalmából a Csiki Székely Múzeum emlékkiállítást rendez. Nyitva tartás keddtől vasárnapig reggel 9- től este 6 óráig. További részletek a hirdetőtáblán.