Hirdetések - augusztus 2.

• Jövő héten elsőpéntek, a szokásos szentségimádásokat megtartjuk.
• Felkészítőt tartunk szülők és keresztszülők részére aug. 7-én, pénteken du. 18:30 órától a plébánia nagytermében.

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

• SZABÓ LÁSZLÓ, szül. Szárhegyen, a Szabó József és Fehér Judit róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett CSIBI ZSUZSÁNNÁVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Csibi Vince és Puskás Ildikó róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük harmadszor.

• KOLUMBÁN BOTOND, szül. Gyergyószentmiklóson, a Kolumbán Tibor és Simon Éva róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett KERESZTESI ANDREÁVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Keresztesi József és Balázs Mária róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük harmadszor.

• COVASAN ALIN, szül. Gyergyószentmiklóson, a Covasan Viorel és Butunoi Maria ortodox szülők fia házasságkötésre jelentkezett MADARAS VERONIKÁVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Madaras István és Leopold Ágnes róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük másodszor.

• TAMÁS TIBOR, szül. Gyergyószentmiklóson, a Tamás István és Zsuzsánna róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett SÁNDOR ANITA RENÁTÁVAL, aki szül. Nagyszalontán és lakik Gyergyószentmiklóson, a Sándor Csaba és Tyra Tünde róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük először.

• MOLNÁR NORBERT-LÁSZLÓ, szül. Gyergyószentmiklóson, a Molnár Pál és Keresztes Hajnal róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett DEMETER NOÉMIVEL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Demeter Dénes és Dezső Éva róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük először.

A Szent István templom és plébánia javára
- Gábor Tamás – az Új utcából – 100 lej