Hirdetések - június 28.

· Ma, déli 12.30 órától Orotván búcsús szentmise lesz.
· Holnap Szt. Péter és Pál apostolok ünnepe. Kötelező ünnep. Templomunkban az ünnepi szentmise este 18 órától lesz, amelynek keretében énekel a mosonmagyaróvári Halmos kórus. Ezen a napon nincs irodai szolgálat!
· Ugyancsak holnap Csomafalván búcsú. A szentmise déli 12 órakor kezdődik.
· A jövő héten Sarlós Boldogasszony ünnepén, júl. 2-án, csütörtökön 11 órától búcsús szentmise lesz Újfaluban.
· Jövő héten első péntek, a szokásos szentségimádásokat megtartjuk.
· Felkészítőt tartunk a júliusban keresztelni szándékozó szülők és keresztszülők számára pénteken, július 3-án 18.30 órától a plébánián.
· Az óvodások és általános iskolások részére szervezett Evangelizációs bibliahét szerdán, július 1-én reggel 9 órakor kezdődik és 15 óráig tart a hét következő napjain is. A bibliahét záró szentmiséje vasárnap reggel a 9 órás szentmisén lesz. Kérjük a résztvevőket, hogy ezen a szentmisén is vegyenek részt.
· Diákok nyári lelki táborai Ivóban:
- I-IV. osztályosoknak, július 5 - 8 között,
- V-VIII. osztályosoknak, augusztus 10 -13 között,
- Valamint a IX – XII. osztályosoknak augusztus 13 – 17 között.
Iratkozni lehet a hitoktatóknál. A táborokra összértéke 65 – 70 lej. Az iratkozásnál 20 lej előleget kell befizetni.
· A Gyulafehérvári Caritas – KI-ÚT konzultációs program szenvedélybetegeknek és a magyarországi Katolikus Alkoholistamentő Szolgálat (KASZ) lelkigyakorlatot szervez szenvedélybetegeknek és hozzátartozóinak Fazekas György atya (a KASZ lelkésze) vezetésével.
Helyszín: Gyergyószentmiklós, Csiky-kert- Szent Benedek Tanulmányi Központ
Időpont: 2015. július 2-5. között, csütörtök 18 órától - vasárnap 13 óráig.
A lelkigyakorlat alapja az elfogadás és a megértés, amely lehetőséget ad az őszinte beszélgetésekre.
A jelentkezés feltétele:
· valamilyen függőségben való érintettség, valamint a vágy a változásra.
· a teljes programon való részvétel
Érdeklődni és jelentkezni Kedves Ritánál, a Gyulafehérvári Caritas munkatársánál lehet 2015. június 30. - kedd, déli 12 óráig.
· Csíksomlyói Ifjúsági Találkozó aug. 11--15 között lesz. Részleteket a találkozóval kapcsolatban a kifüggesztett plakátokon olvashatnak!