Hirdetések - június 14.

• Június hónapban minden este 17.45 órától Jézus Szíve litániát végzünk.
• Az elsőáldozók csoportképei és a DVD-k átvehetők a plébánián. Az elsőáldozás alkalmával a templomban készített felvételek próbaképei is elkészültek, a plébánia irodájában megnézhetők és rendelhetők.
• Szombaton, június 20-án este a szokásos szentségimádást megtartjuk.
• Kortárs találkozós szentmisék lesznek:
- 50. Éves, június 19-én, pénteken déli 12.00-órától
- 70. Éves, június 20-án, szombaton de. 10.00-órától
- 60. Éves, június 27-én, szombaton de. 11.30-órától
- 40. Éves, július 4-én, szombaton de. 12.00-órától
• Kérjük a 25. ill. az 50 éves házassági évfordulójukat ünneplőket, hogy június 21-én, vasárnap 10.30 órakor gyülekezzenek a plébánia udvarán, mert onnan lesz a bevonulás.
• Plébániánkon 2016 - ban bérmálás lesz. Kérjük a IX. és a X. osztályosokat (jövőben X. –XI.) és azokat, akik az előző években elmaradtak, hogy jelentkezzenek a plébánián átvenni a bérmálási jelentkezési lapokat.
• Evangelizációs bibliahetet tartunk óvodások és általános iskolások részére július 1 – 5 között a plébánián. Jelentkezni lehet június 28-ig. Részvételi díj15 lej.
• Diákok nyári lelki táborai Ivóban:
- I- IV. osztályosoknak, július 5 - 8 között,
- V-VIII. osztályosoknak, augusztus 10 -13 között,
- Valamint a IX – XII. osztályosoknak augusztus 13 – 17között.
Iratkozni lehet a hitoktatóknál. A táborokra összértéke 65 – 70 lej. Az iratkozásnál 20 lej előleget kell befizetni.. A táborozó gyerekek szüleit várják megbeszélésre, csütörtökön az esti szentmise után.
• A Csíksomlyói Ifjúsági Találkozó aug. 11--15 között lesz. Részleteket a találkozóval kapcsolatban a kifüggesztett plakátokon olvashatnak!
• Hétfőn, június 15-én 10 órától Idősek Klubja lesz a Caritas székházban.