Hirdetések - május 24.

· Hétfőn, Pünkösd másodnapján 11.00, és 18.00 órától lesznek szentmisék a templomban. Ezen a napon nincs irodai szolgálat.
· A szárhegyi pünkösdi kisbúcsú június 10-én, pünkösd keddjén de. 11 órakor lesz. Szeretettek várják a híveket!
· Kedden folytatódik a Szent Antal kilenced.
· A májusi ájtatosságok minden nap az esti szentmise előtt 17.30 órakor kezdődnek.
· Személyes kérdéseivel egybekötött beszélgetésre kerül sor május 29-én du. 16 órától a Szent István plébánián, majd este 19 órától előadást tart ugyanott Farkasné, Mann Rózsa budapesti gyógy masszőr, gyógynövényszakértő.
· Templomunk búcsúünnepe május 30-án, szombaton déli 12 órakor lesz. Ez alkalommal egyházközségünk volt plébánosa, Ft. Bartos Károly ezüstmisét mutat be. A búcsúra a kedves hívektől süteményt fogadunk el.
· Jövő vasárnap, Szentháromság vasárnapján Alfaluban búcsú. A szentmise 12 órakor kezdődik.
· Plébániánkon 2016-ban bérmálás lesz. Kérjük a IX. és a X. osztályosokat (jövőben X. –XI.) és azokat, akik az előző években elmaradtak, hogy jelentkezzenek a plébánián átvenni a bérmálási jelentkezési lapokat.
· Templomunkban június 21-én tartjuk a 25 és 50 éves házassági évfordulók megünneplését. Kérjük a jubilálókat és hozzátartozóikat jelentsék a plébánián az ünneplő párokat.