Hirdetések - május 3.

· Kedden folytatódik a Szent Antal kilenced.
· Papi rekollekciós szentmise lesz május 5-én, kedden 10 órától a Szent Miklós templomban.
· Szintén kedden, május 5-én du. 14 és 18 óra között érszűkületmérés lesz a Muskátli vendéglőben.
· A májusi ájtatosságok minden nap az esti szentmise előtt 1730 órakor kezdődnek.
· Keresztelési felkészítőt tartunk csütörtökön, május 7-én este 19 órától a májusban keresztelni szándékozó szülők és keresztszülők számára!
· A Belső Iránytű következő előadását Balázs József festőművész, az Alfaluból Csíksomlyóra induló gyalogos zarándokok vezetője tartja Boldog a zarándok címmel pénteken, május 8-án este 19 órától a plébánia nagytermében. Szeretettel várunk mindenkit!
· Jövő héten folytatódnak a hittanórák, kedden az elsőáldozókat is várjuk a plébániára.
· Templomunkban az elsőáldozás május 17-én a 11 órás szentmise keretében lesz.
· Május 15, az utolsó határidő, amikor még rendelkezhetnek jövedelmi adójuk 2%-áról. Azok, akik még nem éltek a lehetőséggel, kérjük, ajánlják fel egyházközségünk részére.

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

· VIRÁG JÓZSEF, szül. Gyergyószentmiklóson, a Virág József és Kimpián Juliánna róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett GYÖRGY ESZTERREL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a György Károly és Csibi Mária szülők leányával. Hirdetjük másodszor.