Hirdetések - április 5. – Húsvétvasárnap

• Holnap, Húsvét másodnapján két szentmise lesz itt a templomban: 11 és 18 órakor valamint a Szent Kristóf kápolnában 13 órától.
• Felkészítőt tartunk szülők és keresztszülők részére április 10-én, pénteken este 18.30 órától a plébánián.
• A békére nevelő nő mottóval, április 11-én, szombaton de. 10.00 órától a Nők lelki napját tartjuk a Szent Miklós plébánián. Jelentkezni április 7-ig lehet. Részvételi díj: 15 lej. Részleteket a hirdetőtáblán találnak.
• Jegyes kurzust indítunk, április 18-án, szombaton este 19.00-órától a Szent Miklós plébánián. Kérjük azon fiatalokat és jegyeseket, akik idén szeretnének házasságot kötni, jelentkezzenek a plébánián!

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

• LUKA LÁSZLÓ, szül. Marosvásárhelyen, a Luka Gusztáv és néhai Kóbori Melinda róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett SAITOC GABRIELLÁVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a néhai Saitoc Vasile és Lecsenka Olga róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük harmadszor.
• RUS – SÁNTHA TIBOR, szül. Gyergyószentmiklóson, a Rus – Sántha Lajos és Szőcs Izabella róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett LŐRINCZ MÓNIKÁVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Lőrincz Csongor és Pupák Katalin szülők leányával. Hirdetjük először.