Hirdetések - március 8.

• Nagyböjt minden péntekén du. 17.15 órától keresztúti ájtatosságot tartunk. A keresztúti ájtatosságok vezetésének sorrendje ki van függesztve a hirdetőtáblán.
• A Belső iránytű előadássorozat keretében Dr. Kádár Annamária pszichológus, egyetemi adjunktus tart előadást Az én utam a mesehős útja címmel. Az előadás időpontja péntek, március 13, este 19 óra. Az előadás keretében a Mesepszichológia című könyvek bemutatója is lesz.
• A Márton Áron nagyjátékfilm készítését kezdeményező Áron Film Egyesület 5, 10 és 50 lejes adományozó filmkocka jegyeket bocsátott ki, amelyek megvásárlásával bárki támogathatja a Márton Áron püspök és népe életét bemutató filmet. Ilyen filmkocka jegyek vásárolhatók a plébánia irodában. Biztatjuk híveinket a film elkészítésének ilyenszerű támogatására.
• A kedves hívek figyelmébe ajánljuk, hogy mindazon személyek, akik rendelkeznek jövedelmi adójuk 2 % -ával felajánlhatják az egyháznak is. A kitöltendő nyomtatványokat átvehetik a templom kijáratánál, amelyet kitöltve a plébánia irodájában kell leadni.
• Mindenki számára nyitott előadásra kerül sor Krisztus valóban feltámadt?! címmel. Az előadó Dr. Mărgulescu Cotiso, a kolozsvári Imádság Háza vezetője, az „Atyám házában" című Mária Rádiós műsor szerkesztője. Az előadásra - amely március 28-án szombaton, 19 órától lesz a Szent István plébánia nagytermében – mindenkit szeretettel várnak!