Hirdetések - március 1.

• Jövő héten első péntek, a szokásos szentségimádásokat megtartjuk.
• Első péntek lévén meglátogatjuk a betegeket. István atya betegeit Zoltán atya fogja meglátogatni szombaton, március 7-én.
• Lelki nap lesz vállalkozók számára március 6-án, pénteken du. 17 órától a plébánia nagytermében. Szeretettel várjuk a vállalkozókat!
• Nagyböjt minden péntekén du. 17.15 órától keresztúti ájtatosságot tartunk. A keresztúti ájtatosságok vezetésének sorrendje ki van függesztve a hirdetőtáblán.
• A Márton Áron nagyjátékfilm készítését kezdeményező Áron Film Egyesület 5, 10 és 50 lejes adományozó filmkocka jegyeket bocsátott ki, amelyek megvásárlásával bárki támogathatja a Márton Áron püspök és népe életét bemutató filmet. Ilyen filmkocka jegyek vásárolhatók a plébánia irodában. Biztatjuk híveinket a film elkészítésének ilyenszerű támogatására.
• Kérjük a kedves szülőket, nagyszülőket és keresztszülőket, hogy az iskolai hitoktatást továbbra is KÉRJÉK GYERMEKEIK SZÁMÁRA! Az elkövetkező hetekben a szülők egy kérés kitöltésével jelezhetik az iskolák fele, hogy KÉRIK a vallásoktatást gyerekük számára.

A Szent István templom és plébánia javára
Összesen: 200 lej