Hirdetések - február 22.

• Nagyböjt minden péntekén du. 17.15 órától keresztúti ájtatosságot tartunk. A keresztúti ájtatosságok vezetésének sorrendje ki van függesztve a hirdetőtáblán.
• A Belső iránytű előadássorozat keretében Kedves Rita segítőnővér és Csiki Hortenzia önkéntes tart előadást Van kiút – Csapdáink és lehetőségeink a függőség által veszélyeztetett korban címmel. Az előadás időpontja péntek, február 27, este 19 óra.
• Kérjük a kedves szülőket, nagyszülőket és keresztszülőket, hogy az iskolai hitoktatást továbbra is támogassák! Szükségünk van erre, mert ehhez jogunk van, és a gyökereinkhez ragaszkodnunk kell.
• A Márton Áron nagyjátékfilm készítését kezdeményező Márton Áron-misszió fontos mozzanata az emberekkel való személyes találkozás. Ezért február 26-án, csütörtökön du. 6 órától várják az érdeklődőket a Gyergyószentmiklósi Művelődési Központ Karancsi Sándor termébe ahol tájékoztató és támogatásszervező találkozóra kerül sor. Az Áron Film Egyesület 5, 10 és 50 lejes adományozó filmkocka jegyeket bocsátott ki, amelyek megvásárlásával bárki támogathatja a Márton Áron püspök és népe életét bemutató filmet.
• A sepsiszentgyörgyi Háromszék Táncegyüttes Gyergyószentmiklóson mutatja be A tékozló fiú című előadását, amely február 24-én, kedden 19 órától tekinthető meg a Művelődési Ház nagytermében. Mindenkit szeretettel várnak!

A Szent István templom és plébánia javára
Összesen: 200 lej