Hirdetések - február 8.

• Ma 12 órától megemlékezés lesz Orbán Balázs szobránál. Mindenkit szeretettel várnak!
• Jövő héten a hittanórák a megszokott sorrendben lesznek. .
• Az elsőpéntekes betegek látogatása betegség miatt elmaradt. Ezért mindkét papbácsi február 13-án fogja meglátogatni a betegeit.
• Idősek és betegek zarándoklata lesz Csíksomlyón, szerdán, február 11-én. Erre az alkalomra zarándoklatot szervez közösen a két plébánia. Az autóbuszra iratkozni lehet a Szent Miklós plébánia irodájában. Az utazás ára 15 lej.
• Folytatódik a Belső Iránytű előadássorozat pénteken, február 13-án este 19 órától. Az előadás címe A kegyelem, mint teremtő erő, az előadó pedig Márton József katolikus lelkipásztor. Mindenkit szeretettel várunk!
• A tavalyhoz hasonlóan idén is farsangi bált szervezünk a gyerekek részére a plébánia hittantermében szombaton, február 14-én délelőtt 10 órától. Jelmezben várjuk a gyerekeket és szívesen látjuk a szülőket is. Farsangi fánkot, süteményt is szívesen fogadnak a szervezők.
• Jövő vasárnap a templomi perselyezés az Ifjúsági lelkészség támogatására lesz fordítva.
• Szintén jövő vasárnap lesz a farsangtemetés. A felvonulás 12 órakor indul a Szent Miklós templomtól a Népművészeti Alkotóházhoz. Szeretettel várnak mindenkit!
• A kedves hívek figyelmébe ajánljuk, hogy mindazon személyek, akik rendelkeznek jövedelmi adójuk 2 % -ával felajánlhatják az egyháznak is. A kitöltendő nyomtatványokat átvehetik a templom kijáratánál, amelyet kitöltve a plébánia irodájában kell leadni.

A Szent István templom és plébánia javára
Összesen: 180 lej