Hirdetések - január 25.

• Az elsőáldozók részére énekpróbát tartunk szerdán, január 28-án du. 15 órától. Kérjük, hogy minden gyermek jelenjen meg!
• Egyháztanácsgyűlésbe várjuk az egyháztanácsosokat szerdán, január 28-án délután 16 órára.
• Jövő vasárnap a 9 órás szentmise keretében lesz az elsőáldozók bemutatása.
• Jegyes kurzusok indulnak házasságkötésre készülő fiatalok számára:
I. február 7. – március 28.
II. április 18. – június 6.
III. szeptember 4. – október 24. között.
Szeretettel várják a jelentkezőket! Egyben kérjük, hogy arra a kurzusra jelentkezzenek, amelynek minden találkozásán részt tudnak venni. Részletek olvashatók a kifüggesztett plakáton és a honlapunkon.
• „Élet a lélekben" szeminárium indul szerdán, január 28-án. Az előadások 9 egymást követő szerdán este 19 órától lesznek a Szent István plébánián egészen március 25-ig.
• Öszirózsa Idősek Klubja új tagokat is vár minden csütörtökön du. 14 órától a plébánián. Szeretettel várnak minden szépkorút, hogy bekapcsolódjanak az Idősek Klubjának programjaiba.

A Szent István templom és plébánia javára
Összesen: 910 lej