Hirdetések - november 23.

• A hittanórák folytatódnak hétfőn és kedden a megszokott beosztás szerint. Hétfőn este 19 órától ifi óra.
• A ditrói Szent Katalin búcsút november 25-én, kedden, d.e. 11 órakor tartják. Mindenkit szeretettel várnak.
• A Belső Iránytű című előadássorozat keretében pénteken, november 28-án este 19 órától Elengedés címmel tart előadást dr. Darvas Piroska segítőnővér a plébánia nagytermében. Mindenkit szeretettel várunk!
• November 29-én, szombaton, az esti szentmise előtt adventi gyertyagyújtás lesz itt a templomban, azaz ünnepélyesen meggyújtjuk az első adventi gyertyát.
• Advent első vasárnapján, a szentmiséken T. Karácson Tibor gyergyóhodosi plébános fogja a szentbeszédeket tartani és gyónási lehetőséget is biztosít.
• Az idén is mindkét Plébánia megszervezi a már hagyományossá vált adventi vásárt. Célja: Segítséget nyújtani azoknak, akik rászorulnak. Kérjük azokat, akik részt szeretnének venni, jelentkezzenek a plébánia irodáján személyesen vagy telefonon, hogy asztalt tudjunk biztosítani. Külön kérésünk, hogy csak kézműves munkákat ajánljanak eladásra. A vásáron résztvevők bevételének bizonyos százalékát szívesen fogadjuk a kitűzött cél elérése érdekében. Köszönjük!
• Az Adventi vásár Gyergyószentmiklóson, nov. 30-án, jövő vasárnaptól kezdődik. A város központjában, az esti szentmise után 1915 – órától sor kerül az adventi koszorú első gyertyájának meggyújtására, majd ezt követően megnyitják a városi adventi vásárt, amely az adventi időszakban végig működni fog a város központjában. Minden érdeklődőt szeretettel várnak!

Adományok az Egyház javára és a harangok villamosítására összesen 150 lej:
- 2 név nélkül adakozó – 150 lej