Hirdetések - november 16.

• A hittanórák folytatódnak hétfőn és kedden a megszokott beosztás szerint. Hétfőn este 19 órától ifi óra.
• Búcsús szentmise lesz a Szent Erzsébet öregotthonban szerdán, november 19-én de. 11 órától.
• Elsőáldozó gyermekek szüleinek találkozója lesz november 20-án, csütörtökön este 19 órától. Szeretettel várjuk a szülőket.
• A Belső Iránytű című előadássorozat keretében pénteken, november 28-án este 19 órától Elengedés címmel tart előadást dr. Darvas Piroska segítőnővér a plébánia nagytermében. Mindenkit szeretettel várunk!
• A gyergyóhodosi egyházközség búcsúünnepét november 22-én, szombaton tartják. A szentmise de. 11 órakor kezdődik. Mindenkit szeretettel várnak!
• Egész éjszakás virrasztás lesz a Szt. István templomban november 22-én, szombaton az esti szentmise befejezésétől egészen 23-én reggel a 9 órás szentmiséig. A virrasztást azért ajánljuk fel, hogy Jézus Krisztus Úr és Király legyen egész városunk felett. Mindenkit szeretettel várunk, bármelyik órában, bármennyi időre be lehet kapcsolódni! Aki szeretne imaórát vezetni, kérjük, iratkozzon a sekrestyében.
• 2015-ös falinaptár kapható a sekrestyében és az irodában. Ára 2 lej.

Adományok az Egyház javára és a harangok villamosítására
- összesen: 385 lej
- 2 név nélkül adakozó – 85 lej