Hirdetések – augusztus 24

• Plébániánk zarándoklatot szervez a kiskunmajsai Kisboldogasszony búcsúra. Indulás szept. 4-én, csütörtökön este 9 órakor. Az utazás ára 130 lej, amelyből előlegként 50 lejt kell kifizetni. Iratkozni lehet a plébánián.
• Jegyes kurzus indul mindkét plébánia híveinek részére szept. 6-án, szombaton az esti szentmise után. Helyszín: a Szent Miklós plébánia. Kérjük a közeljövőben házasságot kötni szándékozó fiatalokat, jelentkezzenek a jegyes oktatásra.
• A ferences szerzetes testvérek fiúk számára csapat tábort szerveznek Székelyudvarhelyen szept. 11.-14. között. Részletek olvashatók a hirdetőtáblán!

Adományok: A Szent István templom és plébánia javára
Összesen: 280 lej és 200 USD
- 2 név nélkül adományozó – 80 lej
- Borbély Anna – a Békény utcából – 100 lej
- Bajna Mária – a Tűzoltó utcából – 100 lej
- Török János – a Balcescu utcából – 200 USD

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

• PÉTER LÓRÁNT, szül. Gyergyókilyénfalván, a Péter Árpád és Imre Emília róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett PÁLL ANDREÁVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Páll Zsombor és Angi Ildikó róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük harmadszor.

• KERCSÓ DÁVID, szül. Gyergyószentmiklóson, a Kercsó Gheorghe és Maris Rodica ortodox szülők fia házasságkötésre jelentkezett ALBERT IBOLYÁVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, az Albert József és Biró Margit róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük másodszor.