Hirdetések – augusztus 3

• Idén a Csíksomlyói Ifjúsági Találkozó aug. 12, kedd du. 16 órától aug. 16. szombat délig tart a csíksomlyói Szent István kollégium épületében és udvarán. Részletes információk a kifüggesztett plakáton és a www.csit2014 internetes oldalon. Szeretettel várják a fiatalokat!
• Ma, az esti szentmise után, T. Hajlák Attila „Mindennapok a Szűzanyával'' című könyvét mutatja be a Szent Miklós templomban, ahová minden érdeklődőt szeretettel várnak.

Adományok: A Szent István templom és plébánia javára
Összesen: 550 lej
- 1 név nélkül adományozó – 200 lej
- Csóka Csaba – a Kis utcából – 350 lej

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

• SÓLYOM NORBERT, szül. Gyergyóújfaluban, a Sólyom Márton és Bencze Éva róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett TAMÁS JULIANNÁVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Tamás Kálmán és Tóth Julianna róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük harmadszor.

• BALÁZS KARANCSI SOMA, szül. Gyergyószentmiklóson, a Balázs Karancsi József róm. kat. és Karancsi Aida Mária református szülők fia házasságkötésre jelentkezett NAGY ZSUZSANNÁVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Nagy Vilmos és néhai Laczkó Erzsébet róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük harmadszor.

• BURJÁN MÁTYÁS, szül. Gyergyószentmiklóson és lakik Varjason, a Burján András és Madaras Katalin róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett SALAMON JUDITTAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Salamon József és Gál Teréz róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük másodszor.