Hirdetések 2017. november 5.

· Folytatódnak a plébániai hittanórák és a bérmálási felkészítő a kifüggesztett beosztások szerint. Kérjük a szülőket, bíztassák gyermekeiket a hittanórákon való részvételre!
· Folytatódik a kézműves foglalkozás is gyerekek és felnőttek részére minden szombaton de. 11 órától a plébánián. Szeretettel várunk mindenkit!
· A Belső Iránytű újabb meghívottja Sajgó Szabolcs jezsuita szerzetes. Az előadását pénteken, nov. 10-én 19 órától tartja Két kultúra találkozása a XXI. században: Kereszténység és iszlám címmel. Mindenkit szertetettel várunk!
· A remetei templombúcsú november 6-án, hétfőn 11 órától lesz.
· Kéztől a lélekig címmel kreatív napokat szerveznek a székelyudvarhelyi ferences nővérek nov. 30-dec. 3 között 14 – 25 év közötti lányok számára. Részletek olvashatók a hirdetőtáblán!